/Files/images/фото гимназия.jpg

„Успішний учитель - успішний учень - успішний заклад освіти” – професійне кредо педагогічного та учнівського колективу Харківської гімназії № 47.

Оголошується набір до 5, 10-х класів гімназії. видача та прийом документів здійснюється з понеділка по п`ятницю з 9.00 до 12.00. Чекаємо всіх бажаючих, які мають мотивацію до навчання!

У розділі "Організація освітнього процесу" розміщена актуальна інформація щодо закінчення 2021/2022 навчального року

В гімназії функціонують 23 класи, в яких навчаються 663 учні.

Головними напрямками роботи Харківської гімназії №47 є:
· пошук, відбір та розвиток здібних та обдарованих дітей;
· створення оптимальних умов для розвитку природних здібностей кожного учня;
· реалізація проектів “Обдаровані діти”, “Творчий портрет учителя”, ”Профільне навчання”, “Інформатизація НВП”, “Інноваційні технології”, “Громадянська освіта і виховання”, “Світ навколо тебе”, “Школа сприяння здоров’ю”.

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.