Розклад дзвінків у ХЛ №47
Розклад уроків у ХЛ№47
Графік проведення годин психолога
Уроки з мінної безпеки
Освітній процес для учнів 5-11 класів, на період воєнного стану, проходить у дистанційному режимі синхронно та асинхронно.

У ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ ліцею ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ НАСТУПНІ ОСВІТНІ СЕРВІСИ Й ПЛАТФОРМИ:

У Харківському ліцею №47 створено окремий домен на платформі G Suite for Education від Google, доступний для учнів та вчителів гімназії.
У хмарному середовищі учителі викладають відеозаписи уроків та презентації зі своїми коментарями, які доступні учням гімназії у будь-який час.
За допомогою цього сервісу здійснюється он-лайн навчання, проводяться онлайн-консультації, створюються та виконуються завдання з усіх видів перевірочних і самостійних робіт, передбачених навчальними програмами. Посилання на курси учні отримують автоматично при реєстрації на платформі.
Інструкція для учнів щодо роботи в Google Classroom .
Зв`язок з учнями та батьками триває у месенджерах через класних керівників, про всі зміни повідомляється.
Також для інформування учнів та батьків про навчальні досягнення використовується електронний щоденник на платформі nz.ua
Навчання вдома: практичні поради для батьків

Контакти для зв'язку

Відповідальні за організацію дистанційного навчання заступники директора з навчально-виховної роботи:
Інкіна Олена Вікторівна, Цигулєва Олена Володимирівна, м.т. 063-5225964

e-mail: gymnasium47.27.10@gmail.com

При підготовці до ЗНО учні можуть користуватися наступними матеріалами:

Всеукраїнська школа онлайн
Курси з підготовки до ЗНО на платформі PROMETHEUS
ОСВІТА.ua- підготовка до ЗНО
Тренувальне он-лайн тестування на сайті Львівського РЦОЯО (переваги- тренування за темами)
Портал Akademia пропонує школярам чи не найбільшу кількість безкоштовних курсів для підготовки до ЗНО, зокрема курс з математики
Платформа iLearn -педагоги країни регулярно проводять вебінари з математики, української мови та літератури, історії України та англійської мови. Щоб долучитися до онлайн-занять, потрібно зареєструватися на платформі.
Правила поведінки під час дистанційного навчання
Правила безпечного користування Інтернетом
Електронні версії підручників
Перелік рекомендованої навчальної літератури

Додаткові корисні ресурси

Навчально-методичний ресурс OSVITANET – інтерактивні версії навчальних атласів та контурних карт з природознавства, географії та історії.
Khan Academy– безкоштовна освітня платформа для школярів. На сайті є курси з математики, фізики, хімії, історії, фінансів, економіки, біології, мистецтва, комп’ютерних наук тощо.
Youtube-канал "Цікава наука"
PhET- лабораторія вивчення імпульсу
Цифрові уроки від MOZAIK education
Тренажер з правопису української мови. Вправи онлайн (on-line).
Експрес-урок української
Виконання дітьми вправ та завдань також передбачають психологічне розвантаження, техніки врегулювання емоційного стану. Найголовніше зараз для всіх — це безпека перебування. Педагоги гімназії, крім навчання, також дбають про психологічну безпеку учнів.
Психологічний супровід учасників освітнього процесу в умовах военного стану.

Департамент освіти Харківської міської ради
Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради