Переможці ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Предмет ПІБ учня Клас Місце
Інформатика Асландуков Матвій 11 1
Правознавство Болдова Світлана 11 1
Біологія Пещикова Катерина 11 2
Хімія Мазур Марина 9 2
Середа Альона 11 3
Осокіна Марія 10 3
Муравйов Ігор 10 3
Інформаційні технології Саковіч Ілля 11 3

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Предмет ПІБ учня Клас Місце
Математика Асландуков Матвій 11 3
Герасимов В’ячеслав 11 3
Селіхов Михайло 8 3
Фізика Асландуков Матвій 11 3
Гончар Іван 10 3
Інформатика Асландуков Матвій 11 1
Герасимов В’ячеслав 11 2
Гончар Іван 10 2
Кириченко Олег 10 3
Жовтобрюх Дмитро 9 3
Історія Болдова Світлана 11 2
Рябушев Микита 10 2
Хімія Середа Альона 11 1
Осокіна Марія 10 1
Муравйов Ігор 10 1
Мазур Марина 9 1
Марценюк Всеволод 8 2
Леонова Анастасія 11 3
Біологія Пещикова Катерина 11 1
Наумова Марія 9 1
Горбенко Вікторія 9 1
Шаповалова Євгенія 10 2
Географія Мазур Марина 9 1
Абовян Анна 8 3
Правознавство Болдова Світлана 11 1
Виговський Данило 11 2
Плетньов Олександр 9 2
Укр. мова Борбицька Вікторія 11 2
Англ. мова Борбицька Вікторія 11 3
Екологія Носа Марія 10 1
Пещикова Катерина 11 2
Інформаційні технології Саковіч Ілля 11 1
Кулібаба Олександр 10 3
Калина Олександра 9 3

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Предмет ПІБ учня Клас Місце
Математика Максимов Володимир 6 1
Ошега Анастасія 6 1
Асландуков Матвій 11 1
Герасимов В'ячеслав 11 1
Ямпольський Олександр 5 2
Герасимов Роман 5 2
Дармостук Дмитро 5 2
Ракітіна Вероніка 6 2
Ракітін Владислав 6 2
Серветник Аліна 7 2
Ємельянова Катерина 9 2
Осокіна Марія 10 2
Нейчева Марія 5 3
Проценко Катерина 5 3
Віторт Вадим 6 3
Кутуманов Олександр 6 3
Юдіна Анна 6 3
Кулєшов Іван 7 3
Скорик Ілля 7 3
Роменський Олександр 7 3
Алейник Дмитро 8 3
Марценюк Всеволод 8 3
Селіхов Михайло 8 3
Рибалко Анастасія 9 3
П’янков Кирило 9 3
Шаповалова Євгенія 10 3
Шелковой Андрій 10 3
Гончар Іван 10 3
Іванова Ольга 10 3
Борисенко Максим 11 3
Географія Абовян Анна 8 1
Мазур Марина 9 1
Носа Марія 10 1
Радюков Вячеслав 8 2
Колмик Дарина 8 3
Степченко Анна 9 3
Рябушев Микита 10 3
Російська мова та література Мірошниченко Катерина 8 2
Резуненко Софія 8 3
Кульпінова Вікторія 9 3
Осокіна Марія 10 3
Борбицька Вікторія 11 3
Толоконнікова Аліса 11 3
Англійська мова Вракіна Карина 9 2
Титаренко Маргарита 9 2
Борбицька Вікторія 11 2
Харченко Владислава 8 3
Єгорова Сніжана 8 3
Андрощук Анастасія 8 3
Іванова Ольга 10 3
Черкаш Анастасія 11 3
Українська мова та література Борбицька Вікторія 11 1
Серветник Аліна 7 3
Горбенко Вікторія 9 3
Мехрабі Дарія 10 3
Білоусова Анастасія 10 3
Маркіна Софія 11 3
Фізика Вараксін Борис 8 1
Асландуков Матвій 11 2
Ялдін Ярослав 7 2
Селіхов Михайло 8 3
Жовтобрюх Дмитро 9 3
Кириченко Олег 10 3
Шаповал Павло 10 3
Екологія Пещикова Катерина 11 1
Носа Марія 10 1
Історія Мартимянов Ден 8 1
Рябушев Микита 10 1
Болдова Світлана 11 1
Мороз Владислав 8 2
Русецький Олександр 8 2
Безрученко Олександр 11 2
Алексеєв Микита 9 2
Білоусова Анастасія 10 2
Плетньов Олександр 9 3
Микитюк Андрій 11 3
Хімія Харченко Влада 7 1
Марценюк Всеволод 8 1
Мазур Марина 9 1
Осокіна Марія 10 1
Муравйов Ігор 10 1
Середа Альона 11 1
Роменський Олександр 7 2
Апросіна Ольга 7 2
Ялдін Ярослав 7 2
Серветник Аліна 7 2
Бутенко Михайло 7 2
Мартим`янов Ден 8 2
Фонта Кристина 9 2
Орлов Герман 9 2
Леонова Анастасія 11 2
Кулєшов Іван 7 3
Оганов Руслан 7 3
Гусєва Єлизавета 7 3
Балака Богдан 8 3
Сіроко Олександра 8 3
Борченко Марія 9 3
Економіка Данієлян Левон 10 1
Герасимов В’ячеслав 11 3
Інформатика Асландуков Матвій 11 1
Гончар Іван 10 1
Жовтобрюх Дмитро 9 1
Матвєєв Олександр 9 2
Герасимов В’ячеслав 11 3
Шелковой Андрій 10 3
Кириченко Олег 10 3
Недоступ Сергій 9 3
Алексеєв Микита 9 3
Лоточук Олексій 9 3
Грінєвич В'ячеслав 8 3
Вараксін Борис 8 3
Балака Богдан 8 3
Бородін Микита 8 3
Правознавство Кийко Олег 11 1
Болдова Світлана 11 1
Плетньов Олександр 9 2
Титаренко Маргарита 9 3
Грушко Орина 10 3
Кущева Марія 10 2
Виговський Данило 11 2
Біологія Пещикова Катерина 11 1
Шаповалова Євгенія 10 1
Горбенко Вікторія 9 1
Наумова Марія 9 1
Голобородько Ірина 10 2
Корнєєва Анастасія 9 2
Проценко Ірина 8 2
Оганов Руслан 7 2
Русаков Віктор 10 2
Андрєєва Валерія 11 2
Шуляк Катерина 11 2
Альохіна Олександра 9 3
Супрун Катерина 8 3
Ялдін Ярослав 7 3
Абовян Ліана 10 3
Крючков Артем 11 3
Інформаційні технології Каліна Олександра 9 1
Кулібаба Олександр 10 1
Сакович Ілля 11 1
Борисенко Владислав 9 2
Войтович Сергій 10 2
Борисенко Максим 11 2
Астрономія Герасимов В’ячеслав 11 1
Соболь Микита 11 3
Дармостук Анастасія 11 3
Кириченко Карина 10 3
Трудове навчання Щербакова Анна 9 1
Меженська Галина 9 (за 11) 2
Андрущенко Микола 10 1
П’янков Кирило 9 1
Шаповал Павло 10 2
Ліманський Руслан 9 2
Лєпьошкін Артем 8 3
Кiлькiсть переглядiв: 60