Переможці ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів
Предмет | ПІБ учня | Клас | Місце |
Інформатика | Асландуков Матвій | 11 | 1 |
Правознавство | Болдова Світлана | 11 | 1 |
Біологія | Пещикова Катерина | 11 | 2 |
Хімія | Мазур Марина | 9 | 2 |
Середа Альона | 11 | 3 | |
Осокіна Марія | 10 | 3 | |
Муравйов Ігор | 10 | 3 | |
Інформаційні технології | Саковіч Ілля | 11 | 3 |
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів
Предмет | ПІБ учня | Клас | Місце |
Математика | Асландуков Матвій | 11 | 3 |
Герасимов В’ячеслав | 11 | 3 | |
Селіхов Михайло | 8 | 3 | |
Фізика | Асландуков Матвій | 11 | 3 |
Гончар Іван | 10 | 3 | |
Інформатика | Асландуков Матвій | 11 | 1 |
Герасимов В’ячеслав | 11 | 2 | |
Гончар Іван | 10 | 2 | |
Кириченко Олег | 10 | 3 | |
Жовтобрюх Дмитро | 9 | 3 | |
Історія | Болдова Світлана | 11 | 2 |
Рябушев Микита | 10 | 2 | |
Хімія | Середа Альона | 11 | 1 |
Осокіна Марія | 10 | 1 | |
Муравйов Ігор | 10 | 1 | |
Мазур Марина | 9 | 1 | |
Марценюк Всеволод | 8 | 2 | |
Леонова Анастасія | 11 | 3 | |
Біологія | Пещикова Катерина | 11 | 1 |
Наумова Марія | 9 | 1 | |
Горбенко Вікторія | 9 | 1 | |
Шаповалова Євгенія | 10 | 2 | |
Географія | Мазур Марина | 9 | 1 |
Абовян Анна | 8 | 3 | |
Правознавство | Болдова Світлана | 11 | 1 |
Виговський Данило | 11 | 2 | |
Плетньов Олександр | 9 | 2 | |
Укр. мова | Борбицька Вікторія | 11 | 2 |
Англ. мова | Борбицька Вікторія | 11 | 3 |
Екологія | Носа Марія | 10 | 1 |
Пещикова Катерина | 11 | 2 | |
Інформаційні технології | Саковіч Ілля | 11 | 1 |
Кулібаба Олександр | 10 | 3 | |
Калина Олександра | 9 | 3 |
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів
Предмет | ПІБ учня | Клас | Місце |
Математика | Максимов Володимир | 6 | 1 |
Ошега Анастасія | 6 | 1 | |
Асландуков Матвій | 11 | 1 | |
Герасимов В'ячеслав | 11 | 1 | |
Ямпольський Олександр | 5 | 2 | |
Герасимов Роман | 5 | 2 | |
Дармостук Дмитро | 5 | 2 | |
Ракітіна Вероніка | 6 | 2 | |
Ракітін Владислав | 6 | 2 | |
Серветник Аліна | 7 | 2 | |
Ємельянова Катерина | 9 | 2 | |
Осокіна Марія | 10 | 2 | |
Нейчева Марія | 5 | 3 | |
Проценко Катерина | 5 | 3 | |
Віторт Вадим | 6 | 3 | |
Кутуманов Олександр | 6 | 3 | |
Юдіна Анна | 6 | 3 | |
Кулєшов Іван | 7 | 3 | |
Скорик Ілля | 7 | 3 | |
Роменський Олександр | 7 | 3 | |
Алейник Дмитро | 8 | 3 | |
Марценюк Всеволод | 8 | 3 | |
Селіхов Михайло | 8 | 3 | |
Рибалко Анастасія | 9 | 3 | |
П’янков Кирило | 9 | 3 | |
Шаповалова Євгенія | 10 | 3 | |
Шелковой Андрій | 10 | 3 | |
Гончар Іван | 10 | 3 | |
Іванова Ольга | 10 | 3 | |
Борисенко Максим | 11 | 3 | |
Географія | Абовян Анна | 8 | 1 |
Мазур Марина | 9 | 1 | |
Носа Марія | 10 | 1 | |
Радюков Вячеслав | 8 | 2 | |
Колмик Дарина | 8 | 3 | |
Степченко Анна | 9 | 3 | |
Рябушев Микита | 10 | 3 | |
Російська мова та література | Мірошниченко Катерина | 8 | 2 |
Резуненко Софія | 8 | 3 | |
Кульпінова Вікторія | 9 | 3 | |
Осокіна Марія | 10 | 3 | |
Борбицька Вікторія | 11 | 3 | |
Толоконнікова Аліса | 11 | 3 | |
Англійська мова | Вракіна Карина | 9 | 2 |
Титаренко Маргарита | 9 | 2 | |
Борбицька Вікторія | 11 | 2 | |
Харченко Владислава | 8 | 3 | |
Єгорова Сніжана | 8 | 3 | |
Андрощук Анастасія | 8 | 3 | |
Іванова Ольга | 10 | 3 | |
Черкаш Анастасія | 11 | 3 | |
Українська мова та література | Борбицька Вікторія | 11 | 1 |
Серветник Аліна | 7 | 3 | |
Горбенко Вікторія | 9 | 3 | |
Мехрабі Дарія | 10 | 3 | |
Білоусова Анастасія | 10 | 3 | |
Маркіна Софія | 11 | 3 | |
Фізика | Вараксін Борис | 8 | 1 |
Асландуков Матвій | 11 | 2 | |
Ялдін Ярослав | 7 | 2 | |
Селіхов Михайло | 8 | 3 | |
Жовтобрюх Дмитро | 9 | 3 | |
Кириченко Олег | 10 | 3 | |
Шаповал Павло | 10 | 3 | |
Екологія | Пещикова Катерина | 11 | 1 |
Носа Марія | 10 | 1 | |
Історія | Мартимянов Ден | 8 | 1 |
Рябушев Микита | 10 | 1 | |
Болдова Світлана | 11 | 1 | |
Мороз Владислав | 8 | 2 | |
Русецький Олександр | 8 | 2 | |
Безрученко Олександр | 11 | 2 | |
Алексеєв Микита | 9 | 2 | |
Білоусова Анастасія | 10 | 2 | |
Плетньов Олександр | 9 | 3 | |
Микитюк Андрій | 11 | 3 | |
Хімія | Харченко Влада | 7 | 1 |
Марценюк Всеволод | 8 | 1 | |
Мазур Марина | 9 | 1 | |
Осокіна Марія | 10 | 1 | |
Муравйов Ігор | 10 | 1 | |
Середа Альона | 11 | 1 | |
Роменський Олександр | 7 | 2 | |
Апросіна Ольга | 7 | 2 | |
Ялдін Ярослав | 7 | 2 | |
Серветник Аліна | 7 | 2 | |
Бутенко Михайло | 7 | 2 | |
Мартим`янов Ден | 8 | 2 | |
Фонта Кристина | 9 | 2 | |
Орлов Герман | 9 | 2 | |
Леонова Анастасія | 11 | 2 | |
Кулєшов Іван | 7 | 3 | |
Оганов Руслан | 7 | 3 | |
Гусєва Єлизавета | 7 | 3 | |
Балака Богдан | 8 | 3 | |
Сіроко Олександра | 8 | 3 | |
Борченко Марія | 9 | 3 | |
Економіка | Данієлян Левон | 10 | 1 |
Герасимов В’ячеслав | 11 | 3 | |
Інформатика | Асландуков Матвій | 11 | 1 |
Гончар Іван | 10 | 1 | |
Жовтобрюх Дмитро | 9 | 1 | |
Матвєєв Олександр | 9 | 2 | |
Герасимов В’ячеслав | 11 | 3 | |
Шелковой Андрій | 10 | 3 | |
Кириченко Олег | 10 | 3 | |
Недоступ Сергій | 9 | 3 | |
Алексеєв Микита | 9 | 3 | |
Лоточук Олексій | 9 | 3 | |
Грінєвич В'ячеслав | 8 | 3 | |
Вараксін Борис | 8 | 3 | |
Балака Богдан | 8 | 3 | |
Бородін Микита | 8 | 3 | |
Правознавство | Кийко Олег | 11 | 1 |
Болдова Світлана | 11 | 1 | |
Плетньов Олександр | 9 | 2 | |
Титаренко Маргарита | 9 | 3 | |
Грушко Орина | 10 | 3 | |
Кущева Марія | 10 | 2 | |
Виговський Данило | 11 | 2 | |
Біологія | Пещикова Катерина | 11 | 1 |
Шаповалова Євгенія | 10 | 1 | |
Горбенко Вікторія | 9 | 1 | |
Наумова Марія | 9 | 1 | |
Голобородько Ірина | 10 | 2 | |
Корнєєва Анастасія | 9 | 2 | |
Проценко Ірина | 8 | 2 | |
Оганов Руслан | 7 | 2 | |
Русаков Віктор | 10 | 2 | |
Андрєєва Валерія | 11 | 2 | |
Шуляк Катерина | 11 | 2 | |
Альохіна Олександра | 9 | 3 | |
Супрун Катерина | 8 | 3 | |
Ялдін Ярослав | 7 | 3 | |
Абовян Ліана | 10 | 3 | |
Крючков Артем | 11 | 3 | |
Інформаційні технології | Каліна Олександра | 9 | 1 |
Кулібаба Олександр | 10 | 1 | |
Сакович Ілля | 11 | 1 | |
Борисенко Владислав | 9 | 2 | |
Войтович Сергій | 10 | 2 | |
Борисенко Максим | 11 | 2 | |
Астрономія | Герасимов В’ячеслав | 11 | 1 |
Соболь Микита | 11 | 3 | |
Дармостук Анастасія | 11 | 3 | |
Кириченко Карина | 10 | 3 | |
Трудове навчання | Щербакова Анна | 9 | 1 |
Меженська Галина | 9 (за 11) | 2 | |
Андрущенко Микола | 10 | 1 | |
П’янков Кирило | 9 | 1 | |
Шаповал Павло | 10 | 2 | |
Ліманський Руслан | 9 | 2 | |
Лєпьошкін Артем | 8 | 3 |