Шкільний урок волонтерства

Щодня тисячі українців докладають свої зусилля на допомогу іншим. Лікарі, юристи, айтівці, кухарі, вчителі, а також — школярі. Через волонтерство школярі реалізують себе та знаходять друзів, відкривають для себе нові можливості та захоплення. Наша важлива ціль — прочинити для них світ добрих справ і розвіяти стереотипи, що можуть виникнути на шляху.

Із цією метою учителями ХЛ №47 Проценком А.М. та Шушурою Д.А., які мають власний волонтерський досвід, було проведено "Шкільні уроки волонтерства" - ініціатива ГО «Української Волонтерської Служби» спільно з ГО «Рух Олександра Педана "JuniorS"» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерства освіти і науки та Міністерства молоді та спорту, що покликана надихнути підлітків займатися волонтерством.

Дякуємо нашим учителям за важливу виховну діяльність!