Міська акція "Поділись своєю мрією"

За ініціативи харківського міського голови була оголошена акція «Поділися своїми мріями» для школярів Харкова, де кожен бажаючий мав змогу написати листа про рідне місто та свої найзаповітніші бажання, пов’язані з ним.

6 тисяч юних харків'ян відгукнулося на ініціативу. Листи надійшли з 33-ох країн з усіх куточків світу та з 18 областей України. Організаторами акції створено виставку дитячих листів про мрії в прифронтовому Харкові. Всі вони наповнені любов’ю до рідного міста, вірою про повернення рідних з війни й надією на Перемогу!

23 учні Харківського ліцею №47 взяли участь в акції. Кожен з них отримав від міського голови лист-відповідь зі словами подяки та привітаннями із завершенням навчального року!