Космічний експеримент учнів ХГ № 47

Експериментальна лабораторія команди учнівХГ№ 47 відправилася на міжнародну космічну станцію на борту ракети SpaseX Dragon. Загалом над проектом команда працювала з осені 2021 року до літа 2022 року. Можливість провести експеримент у космосі з`явилася завдяки співпраці Малої академії наук України з американським проектом SSEP (Student Spaceflight Experiments Program) - програми космічних учнівських експериментів. Наприкінці 2022 року учнівХГ№ 47 та їх наукового керівника, учителя біологіїХГ№ 47 Андрія Самойлова запросили до США, щоб спостерігати запуск ракети. Учні відвідали також декілька аерокосмічних музеїв, центр NASA, поспілкувалися з провідними астрофізиками світу. На платформі "Нова українська школа" опубліковане інтерв`ю з Андрієм Самойловим.