Протягом травня 2017 року гімназисти взяли участь у заходах до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Учні старших класів взяли участь в урочистому покладанні квітів біля пам’ятника Воїну-визволителю, Меморіалу Слави та Меморіалу жертвам Холокоста у Дробицьком Яру. Учні середніх класів відвідали національний меморіальний комплекс «Висота Маршала І.С.Конєва» та вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні. (Повний фотозвіт можна переглянути в розділі "Галерея", "Фото", "2016/2017")

/Files/images/ХГ 47 (День Примирення та 72-ї річниці).jpg

День соборності України – свято, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році. На честь цього свята 23.01.2017 у гімназії пройшли виховні години "День соборності України – символ національного єднання українського народу", години спілкування "Єднання заради незалежності", флешмоб "Україна - єдина країна!", конкурс творчих рбіт "Україна - це ми!", тематична виставка літератури в бібліотеці

/Files/images/ХГ 47 (День Соборності України).jpg

05.12.2016 у спортивній залі гімназії відбулось свято з нагоди 25-річниці Дня Збройних Сил України. На урочисте свято було запрошено полковника у відставці Міністерства оборони України, Кавалера ордена Червоної Зірки, Кавалера ордена Богдана Хмельницького ІІ ступеня, голову Харківської міської Спілки ветеранів Афганістану Борзова Віктора Олександровича. Учні гімназії взяли участь у військово-спортивній вікторині, мали змогу продемонструвати свої фізичні можливості, свою спритність та витримку, кмітливість та винахідливість. Учні 11-х класів показали свою вправність під час збирання та розбирання автомату, пройшли урочистим святковим маршем з піснею. Учні 5-6 класів продемонстрували показовий виступ з таеквон-до. Команди 10-11 класів взяли участь у найвидовищному змаганні з перетягування канату (Фотозвіт)

25.11.2016 на виконання Указу Президента України від 01.11.2016 року № 480/2016 "Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів" у гімназії були проведені уроки пам’яті, виховні години, години спілкування, акція "Запали свічку" та загальнонаціональна хвилина мовчання

/Files/images/__ 47 (____ ___\'___-________ ________ _____ _______).JPG

21.11.2016 на виконання Указу Президента України від 06.10.2016 №436/2016 "Про відзначення у 2016 році Дня Гідності та Свободи" в гімназії були проведені виховні годин, години спілкування, бесіди, уроки пам’яті, "круглі столи" за темами: "Україна – це ми", "Шлях до Незалежності", "Участь харків’ян у революції Гідності".

У листопаді 2016 року учні гімназії взяли участь у національно-патріотичному проекті «Чуття єдиної родини». Через малюнки діти спробували виразити свої мрії, надії та думки про майбутнє України. Головна мета та мрія, яка нас об’єднує, це, безумовно, мирна та щаслива країна! Україна без війни! (Проект)

19.10.2016 учні 9-х класів взяли участь у благодійній акції "Від теплої руки дитини - захисникам моєї України" в рамках Всеукраїнського Форуму українських патріотичних справ учнівської молоді "Ми – Українці!"

/Files/images/DSC_0058.jpg

12.10.2016 року учні Харківської гімназії №47 відвідали поранених бійців АТО, які знаходяться у Харківському військовому шпиталі та привітали їх з Днем Захисника України. Учні передали бійцям листи-привітання, малюнки та солодощі, побажали воїнам найшвидшого одужання та висловили слова подяки за те, що ціною свого життя та здоров’я, вони зберігають мир і спокій на землі нашої держави (Фотозвіт)

Протягом вересня 2016 року учні Харківської гімназії №47 працювали над відео зверненням до воїнів АТО. Діти побажали воїнам АТО найшвидшого повернення до своїх сімей, висловили свої мрії та сподівання щодо майбутнього України, звернулися до наших захисників з вірою в перемогу та побажанням мирного неба над головою

/Files/images/11.png