2018 рік

№ з.п. П.І.Б. випускника Клас Тип закладу подальшого навчання та інше Назва закладу подальшого навчання та інше
1. Альохіна Уляна Олександрівна 11А ВНЗ III-IV Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця
2. Бондаренко Юлія Ярославівна 11А ВНЗ III-IV Національний технічний університет «Харківський політехнічний університет»
3. Борисенко Владислав Вадимович 11А ВНЗ III-IV Харківський державний університет харчування та торгівлі
4. Ващенко Ольга Олександрівна 11А ВНЗ III-IV Київський національний університет ім. Т.Шевченка
5. Волченкова Анна Сергіївна 11А ВНЗ III-IV Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого
6. Вракіна Каріна Павлівна 11А ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
Харківська державна академія фізичної культури
7. Гончаров Степан Олегович 11А ВНЗ III-IV Національний аерокосмічний університет «ХАІ»
8. Горбенко Вікторія Ігорівна 11А ВНЗ III-IV Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
9. Горлачов Богдан Андрійович 11А ВНЗ III-IV Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця
10. Доброродний Ілля Олександрович 11А ВНЗ III-IV Харківська державна академія культури
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
11. Загайнов Михайло Сергійович 11А ВНЗ III-IV Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
12. Зінченко Катерина Олександрівна 11А ВНЗ III-IV Київський національний університет ім. Т.Шевченка
13. Зубко Іван Сергійович 11А ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
14. Колотіло Владислава Віталіївна 11А ВНЗ III-IV Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого
15. Корнєєва Анастасія Олегівна 11А ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
16. Куйдін Михайло Андрійович 11А ВНЗ III-IV Національний технічний університет «Харківський політехнічний університет»
17. Мазур Марина Олександрівна 11А ВНЗ III-IV Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
18. Марченко Юлія Ростиславівна 11А ВНЗ III-IV Краковський університет, Польща
19. Масаликін Дмитро Романович 11А ВНЗ III-IV Національний аерокосмічний університет «ХАІ»
20. Наумова Марія Олександрівна 11А ВНЗ III-IV Київський національний університет ім. Т.Шевченка
21. Недоступ Сергій Вячеславович 11А ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
22. Оленін Денис Євгенович 11А ВНЗ III-IV Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
23. Танцерова Анна Андріївна 11А ВНЗ III-IV Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
24. Тафлевич Влада Олегівна 11А ВНЗ III-IV Краковський університет, Польща
25. Ходирєв Єгор Олегович 11А ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
26. Яблоновська Катерина Сергіївна 11А ВНЗ III-IV Харківський національний педагогічний університет ім.Г.С.Сковороди
27. Ярема Анатолій Артурович 11А ВНЗ III-IV Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого
28. Алексеєв Микита Федотович 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця
29. Арінзонов Микита Вячеславович 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
30. Борченко Марія Олександрівна 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
31. Войнов Олексій Олексійович 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця
32. Гордієнко Єгор Дмитрович 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
33. Граур Катерина Анатоліївна 11Б ВНЗ III-IV Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради
34. Дармостук Ксенія Андріївна 11Б ВНЗ III-IV Національний технічний університет «Харківський політехнічний університет»
35. Деревянченко Ярослав Ігорович 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
36. Ємельянова Катерина Олегівна 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
37. Жовтобрюх Дмитро Андрійович 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця
38. Заворуєва Юлія Леонідівна 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
39. Калина Олександра Михайлівна 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
40. Кирилко Кирило Віталійович 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця
41. Копітько Дар'я Сергіївна 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний медичний університет
42. Кульпінова Вікторія Олегівна 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
43. Лиманський Руслан Євгенович 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
44. Лоточук Олексій Миколайович 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
45. Матвєєв Олександр Олексійович 11Б ВНЗ III-IV Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. І.Сікорського»
46. Матушанська Олена Костянтинівна 11Б ВНЗ III-IV Національний технічний університет «Харківський політехнічний університет»
47. Огієнко Анастасія Євгенівна 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
48. Орлов Герман Олександрович 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
49. Плетньов Олександр Олегович 11Б ВНЗ III-IV Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого
50. Поліщук Марк Олегович 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
51. Попов Максим Андрійович 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця
52. Прокопенко Юліана Дмитрівна 11Б ВНЗ III-IV Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету
53. П'янков Кірілл Андрійович 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет міського господарства ім. О.М.Бекетова
54. Рибалко Анастасія Анатоліївна 11Б ВНЗ III-IV Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. І.Сікорського»
55. Сащук Данило Геннадійович 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
56. Степченко Анна Олексіївна 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
57. Титаренко Маргарита Олександрівна 11Б ВНЗ III-IV Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого
58. Чибісов Дмитро Андрійович 11Б ВНЗ III-IV Ізраїль, університет
59. Шенгер Анастасія Андріївна 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний медичний університет
60. Щербакова Анна Михайлівна 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний педагогічний університет ім.Г.С.Сковороди
Кiлькiсть переглядiв: 145