2016 рік

№ з.п. П.І.Б. випускника Клас Тип закладу подальшого навчання та інше Назва закладу подальшого навчання та інше
1. Антоненко Катерина 11А ВНЗ III-IV Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди
2. Безрученко Олександр 11А ВНЗ III-IV Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого
3. Будко Дар’я 11А ВНЗ III-IV Національний технічний університет ХПІ
4. Виговський Данило 11А ВНЗ III-IV Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого
5. Водяницька Ангеліна 11А ВНЗ III-IV Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
6. Вороненко Ілля 11А ВНЗ III-IV Харківський національний фармацевтичний університет
7. Кононенко Дар’я 11А ВНЗ III-IV Національна українська академія, Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова
8. Кот Софія 11А ВНЗ III-IV Національний аерокосмічний університет ХАІ
9. Леонова Анастасія 11А ВНЗ III-IV Чехія
10. Літовка Анна 11А ВНЗ III-IV Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова
11. Лучніков Денис 11А ВНЗ III-IV Словакія
12. Масленіков Денис 11А ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
13. Мельник Ольга 11А ВНЗ III-IV Харківський національний медичний університет
14. Омельченко Ігор 11А ВНЗ III-IV Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
15. Отенко Аліна 11А ВНЗ III-IV Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди
16. Парфенюк Катерина 11А ВНЗ III-IV Національний аерокосмічний університет ХАІ
17. Пещикова Катерина 11А ВНЗ III-IV Чехія
18. Піковець Юлія 11А ВНЗ III-IV Харківський національний медичний університет
19. Полонська Інеса 11А ВНЗ III-IV Національний аерокосмічний університет ХАІ
20. Рижиков Єгор 11А ВНЗ III-IV Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
21. Руденко Вікторія 11А ВНЗ III-IV Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
22. Ружицька Єва 11А ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
23. Сакович Ілля 11А ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
24. Середа Альона 11А ВНЗ III-IV Німеччина
25. Смоленський Костянтин 11А ВНЗ III-IV Чехія
26. Толкачов Максим 11А ВНЗ III-IV Національний технічний університет ХПІ
27. Худяков Микита 11А ВНЗ III-IV Національний технічний університет ХПІ
28. Ціколія Вікторія 11А ВНЗ III-IV Харківський національний медичний університет
29. Штефан Вікторія 11А ВНЗ III-IV Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
30. Шубіна Кристина 11А ВНЗ I- ІІ Харківський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету
31. Шуляк Катерина 11А ВНЗ III-IV Харківський національний медичний університет
32. Алексєєва Валерія 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
33. Андрєєва Валерія 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний медичний університет
34. Аракелян Анастасія 11Б ВНЗ III-IV Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого
35. Аракелян Євгенія 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця
36. Асландуков Матвій 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
37. Бакуменко Олег 11Б ВНЗ III-IV Німеччина
38. Болдова Світлана 11Б ВНЗ III-IV Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого
39. Борбицька Вікторія 11Б ВНЗ III-IV Національний аерокосмічний університет ХАІ
40. Борисенко Максим 11Б ВНЗ III-IV Національний аерокосмічний університет ХАІ
41. Бударова Анна 11Б ВНЗ III-IV Національний аерокосмічний університет ХАІ
42. Герасимов Вячеслав 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
43. Дармостук Анастасія 11Б ВНЗ III-IV Національний аерокосмічний університет ХАІ
44. Калініченко Антон 11Б ВНЗ III-IV Національний технічний університет ХПІ
45. Кійко Олег 11Б ВНЗ III-IV Національний аерокосмічний університет ХАІ
46. Колотило Таїсія 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця
47. Крючков Артем 11Б ВНЗ III-IV Чехія
48. Маркіна Софія 11Б ВНЗ III-IV Національний технічний університет України КПІ
49. Микитюк Андрій 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
50. Михайлова Марія 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
51. Найдьонов Євген 11Б ВНЗ III-IV Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого
52. Нікольський Микола 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний медичний університет
53. Петренко Антон 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
54. Поліський Валентин 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
55. Пушкар Максим 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
56. Селіхов Гліб 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
57. Семенюк Василь 11Б ВНЗ III-IV Національний технічний університет ХПІ
58. Соболь Микита 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
59. Солодкова Дар’я 11Б ВНЗ III-IV Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого
60. Толоконнікова Аліса 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний медичний університет
61. Чернов Дмитро 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
62. Якушев Єгор 11Б ВНЗ III-IV Харківський національний медичний університет
63. Алтейба Ростислав 11В ВНЗ III-IV Харківська державна академія культури
64. Бойчук Андрій 11В ВНЗ III-IV Національний аерокосмічний університет ХАІ
65. Василенко Назар 11В ВНЗ III-IV Харківський національний університет будівництва та архітектури
66. Вишняк Нікіта 11В ВНЗ III-IV Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого
67. Гермаш Анастасія 11В ВНЗ III-IV Німеччина
68. Глазко Анна 11В ВНЗ III-IV Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
69. Глухі Микита 11В ВНЗ III-IV Харківський національний університет радіоелектроніки
70. Гужвинська Катерина 11В ВНЗ III-IV Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
71. Калініченко Данило 11В ВНЗ III-IV Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого
72. Кім Олексій 11В ВНЗ III-IV Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця
73. Коваленко Вероніка 11В ВНЗ III-IV Харківська державна академія культури
74. Кочкіна Анастасія 11В ВНЗ III-IV Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
75. Мамонов Артем 11В ВНЗ III-IV Національний технічний університет ХПІ
76. Мамонова Анастасія 11В ВНЗ III-IV Харківський торговельно-економічний університет
77. Матвєєва Анна 11В ВНЗ III-IV Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
78. Пархоменко Ярослав 11В ВНЗ III-IV Харківський національний автомобільно-дорожній університет
79. Польченко Катерина 11В ВНЗ III-IV Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна
80. Семененко Маргарита 11В ВНЗ III-IV Польща
81. Сердюк Вікторія 11В ВНЗ III-IV Харківський національний автомобільно-дорожній університет
82. Сорокуров Максим 11В ВНЗ III-IV Польща
83. Чмига Олена 11В ВНЗ III-IV Національний технічний університет ХПІ
84. Ситник Борис 11В ВНЗ III-IV Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого
85. Різник Михайло 11В ВНЗ III-IV Харківський державний університет харчування і торговлі
86. Шведун Юлія 11В ВНЗ III-IV Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця
Кiлькiсть переглядiв: 21