Результативність профільного навчання у Харківській гімназії №47 у 2017/2018 н.р.

Результативність участі учнів профільних класів у предметних олімпіадах, турнірах, конкурсах

Ващенко Ольга 11-А - ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із хімії; - ІІІ місце у Всеукраїнському етапі Інтернет-олімпіади з хімії; - ІІ місце ІУ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із хімії; - І місце у Всеукраїнському турнірі юних хіміків - Срібна медаль у 50-ї Міжнародної олімпіаді із хімії (Чехія, липень, 2018); - Срібна медаль у 52-ї Міжнародної Менделєєвської олімпіаді із хімії (Білорусь, квітень, 2018)
Мазур Марина 11-А - І місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із хімії; - ІІІ місце у Всеукраїнському етапі Інтернет-олімпіади з біології; - ІІ місце в ІУ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із хімії; - І місце у Всеукраїнському турнірі юних хіміків; - Срібна медаль у 52-ї Міжнародної Менделєєвської олімпіаді із хімії (Білорусь, квітень, 2018)
Наумова Марія 11-А - І місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із біології; - ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із екології; - ІІ місце у Всеукраїнському етапі Інтернет-олімпіади з біології; - ІІ місце в ІУ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із біології; - І місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Лісознавство»; - ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Лісознавство»; - ІІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних біологів.
Плетньов Олександр 11-Б - І місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із правознавства; - ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із історії; - І місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Історичне краєзнавство»; - І місце в ІУ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із правознавства; - ІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних правознавців; - І місце у Всеукраїнському турнірі юних істориків; ІІІ місце у міському турнірі юних істориків.
Горбенко Вікторія 11-А - ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із біології.
Ярема Анатолій 11-А - І місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із правознавства; - ІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних правознавців; - І місце у Всеукраїнському турнірі юних істориків; - ІІІ місце у міському турнірі юних істориків.
Шенгер Анастасія 11-Б - ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із німецької мови
Степченко Анна 11-Б - ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із географії; - ІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних географів.
Жовтобрюх Дмитро 11-Б - ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із інформатики; - ІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних винахідників та раціоналізаторів; - ІІ місце у VІІІ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України" у номінації "Технічна творчість та винахідництво".
Матвєєв Олександр 11-Б - ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із інформатики; - ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Технології програмування»; - ІІІ місце у міському турнірі юних інформатиків.
Алексєєв Микита 11-Б - ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із інформатики; - ІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних географів; - ІІІ місце у міському турнірі юних інформатиків.
Калина Олександра 11-Б - ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із інформаційних технологій.
Борченко Марія 11-Б - ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із інформаційних технологій. - ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Психологія».
Колотило Владислава 11-А - ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із правознавства
Щербакова Анна 11-Б - І місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Гідрологія»; - ІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних географів.
Вракіна Каріна 11-А - І місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Фольклористика».
Ємельянова Катерина 11-Б - І місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Математичне моделювання».
П’янков Кірілл 11-Б - ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Економічна теорія та історія економічної думки».
Матушанська Олена 11-Б - І місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Журналістіка»; - ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Журналістіка».
Лоточук Олексій 11-Б - ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»; - ІІІ місце у міському турнірі юних інформатиків.
Рибалко Анастасія 11-Б - ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Прикладна математика».
Титаренко Маргарита 11-Б - ІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних правознавців.
Русецький Олександр 10-А - І місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із правознавства; - І місце у Всеукраїнському турнірі юних істориків; - ІІІ місце у міському турнірі юних істориків.
Шаповал Антон 10-Б - І місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Експериментальна фізика».
Абовян Ганна 10-Б - ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Географія та ландшафтознавство».
Колмик Дарина 10-А - ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Кліматологія та метеорологія»; - Переможець міського конкурсу «Учень року − 2018» в номінації "Лідер року"; - І місце у Всеукраїнському турнірі юних істориків.
Балака Богдан 10-Б - ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Мікро- та макроекономіка»; - ІІІ місце у міському турнірі юних економістів.
Алейнік Дмитро 10-Б - ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Мікроекономіка та макроекономіка».
Сагайдак Дар’я 10-Б - ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Англійська мова».
Селіхов Михайло 10-Б - ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Науково-технічна творчість та винахідництво»; - ІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних винахідників та раціоналізаторів.
Грінєвич Вячеслав 10-Б - ІІІ місце у міському турнірі юних інформатиків
Лєщіна Станіслав 10Б - ІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних винахідників та раціоналізаторів
Цветков Кирило 10-Б - ІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних винахідників та раціоналізаторів
Фьоклін Георгій 10-А - ІІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних біологів
Супрун Катерина 10-А - ІІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних біологів
Мартим’янов Ден 10-А - І місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із хімії; - ІІІ місце в ІУ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із хімії; - І місце у Всеукраїнському турнірі юних хіміків.
Марценюк Всеволод 10-Б - ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із хімії; - І місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Математика»; - ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Математика»; - І місце у Всеукраїнському турнірі юних хіміків.
Проценко Ірина 10-А - ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із біології; - ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із екології; - І місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»; - ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»; - ІІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних біологів.
Кiлькiсть переглядiв: 160