РОЗКЛАД РОБОТИ ГУРТКІВ ТА СЕКЦІЙ НА 2017/2018 н.р.

Назва гуртка, секції Клас День Час П.І.Б. викладача
Хоровий колектив «Камертон» 5-11 Понеділок- четвер 16.00 - 18.00 Литвин Н.В., учитель музичного мистецтва
П'ятниця 16.00 - 17.00
Зразковий хореографічний колектив «Іскри Шоу» 5-11 Понеділок- п'ятниця 16.00 - 21.00 Плахотіна А.В., Попова М.А., керівники гуртка ЦДЮТ №1
Субота 10.00 - 20.00
Технічне моделювання 5-9 Вівторок 16.00 - 18.15
Четвер
Євроклуб «Євросвіт» 5-11 Понеділок 16.00 - 18.15 Кисіль С.М., учитель історії
Середа 16.00 - 18.15
«Юний правознавець» 8-10 Вівторок 16.00 - 17.00 Проценко А.М., учитель правознавства
Четвер 16.00 - 18.30
Прес-центр «Інтелектуал» 5-11 Понеділок- четвер 16.00 - 18.00 Нечипорук О.М., учитель української мови та літератури
П'ятниця 16.00 - 17.00
«Моделювання іграшок-сувенірів» 5-7 Вівторок 16.00 - 18.15 Мірошниченко Л.М., учитель трудового навчання
П'ятниця 16.00 - 18.15
«Юний географ» 7-9 Вівторок 16.00 - 18.00 Дмитриков О.О., учитель географії
Четвер 16.00 - 18.30
«Цікава хімія» 5-7 Понеділок 16.00 - 18.00 Мельнікова Т.В., учитель хімії
Середа 16.00 - 18.30
«Олімпіадна хімія. Розв’язання задач» 7-11 Четвер 16.00 - 19.00 Звягін Є.М., викладач ХНУ ім. В.Н.Каразіна
П'ятниця
Субота
«Цікава фізика» 5-7 Вівторок 16.00 - 18.00 Соболєва І.М., учитель фізики
Четвер 16.00 - 18.30
«Експериментальна фізика» 8-11 Понеділок 16.00 - 18.00 Петров Б.С., студент ХНУ ім. В.Н.Каразіна
Середа
П'ятниця
Субота 10.00 - 13.00
«Туризм. Загальна фізична підготовка» 9-11 Вівторок 18.15 - 20.30
Четвер
Футзал 5-7 Понеділок 16.00 - 18.30 Глібов В.В., тренер-викладач КДЮСШ №7
Середа 16.00 - 18.00
Баскетбол 5-11 Вівторок 17.00 - 21.00 Кротько А.О., тренер-викладач ДЮСШ №2
Четвер 17.00 - 21.00
Субота 12.00 - 16.00
Таек-вон-до 5-7 Понеділок 17.30 - 18.30 Петровський О.Г., Заслужений тренер України з тейквон-до, Президент об’єднаної Федерації тейквон-до ІТФ Харківської області
Середа
П'ятниця
Рукопашний бій 6-11 Понеділок 18.30 - 20.30
Федорцов О.П.,1-й віце Президент Федерації військово-спортивного багатоборства Харківської області, голова суддівської колегії MSAC і ФВСБ
Середа
«Юний Захисник Вітчизни» 10-11 Понеділок 16.00 - 19.00 Точиленко В.В., учитель предмета «Захист Вітчизни»
Середа
П'ятниця
Кiлькiсть переглядiв: 38