Учні Харківської гімназії №47: Шелковой Андрій (11-Б), Гончар Іван (11-Б), Кириченко Олег (11-Б), Лоточук Олексій (10-Б), Алексєєв Микита (10-Б), посіли ІІІ місце у ІІ етапі ХVІ Всеукраїнського чемпіонату інформаційних технологій "Екософт 2017" в категорії "Ігрові програми" з авторською розробкою "Стратегічна гра Castles_and_Towers"" в номінації "Стильність оформлення та якісний інтерфейс".

Команда учнів Харківської гімназії №47у складі: Карпенко Анастасія 11Б, Жовтобрюх Дмитро 10Б, Ярема Анатолія 10А, Титаренко Маргарита 10Б, Матушанська Олена 10А посіла ІІІ місце у міському турнірі юних журналістів (березень, 2017)

Учень 10-А класу Ярема Анатолій у складі команди Шевченківського району посів ІІ місце у міському турнірі юних істориків (березень, 2017)

Учень 10-А класу Ярема Анатолій у складі команди Шевченківського району посів ІІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних істориків (квітень, 2017)

Команда учнів Харківської гімназії №47 у складі: Жовтобрюх Дмитро 11Б, Ємельянова Катерина 11Б, Рибалко Анастасія 11Б, Марценюк Всеволод 10Б, Селіхов Михайло 10Б посіла ІІІ місце у міському турнірі юних математиків (вересень, 2017)

Учень 10-Б класу Балака Богдан у складі команди Шевченківського району посів ІІ місце у міському турнірі юних економістів (вересень, 2017)

Команда Харківської гімназії №47 у складі: Мазур Марина (11А), Ващенко Ольга (11А), Мартим`янов Ден (10А), Марценюк Всеволод (10Б),Матвєєв Артем (8Б) посіла І місце у міському турнірі юних хіміків (вересень, 2017)

Команда Харківської гімназії №47 у складі: Наумова Марія 11А, Супрун Катерина 10А, Проценко Ірина 10А, Фьоклін Георгій 10А, Оганов Руслан 9А посіла ІІ місце у міському турнірі юних біологів (жовтень, 2017)

Учні ХГ№47 Плетньов Олександр 11Б, Ярема Анатолій 11А у складі команди Шевченківського району посіли І місце у міському турнірі юних правознавців (жовтень, 2017)

Команда Харківської гімназії №47 у складі: Жовтобрюх Дмитро 11Б, Цвєтков Кирило 10Б, Селіхов Михайло 10Б, Лещина Станіслав 10Б, Калашніков Олексій 9Б, посіла І місце у міському турнірі юних винахідників та раціоналізаторів (жовтень, 2017)

Команда Харківської гімназії №47 у складі: Алексєєв Микита 11Б, Лоточук Олексій 11Б, Матвєєв Олександр 11Б, Грінєвич Вячеслав 10Б, Балака Богдан 10Б посіла ІІІ місце у міському турнірі юних інформатиків (жовтень, 2017)

Команда Харківської гімназії №47 у складі: Жовтобрюх Дмитро 11Б, Цвєтков Кирило 10Б, Копітько Дарья 11Б, Роменський Олександр 9Б, посіла ІІІ місце у міському турнірі юних фізиків (жовтень, 2017)

Команда Харківської гімназії №47 у складі: Алексєєв Микита 11Б, Степченко Анна11Б, Щербакова Анна 11Б, Медінська Єсенія 10А, Набойщиков Богдан 9Б посіла ІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних географів (жовтень, 2017)

Команда Харківської гімназії №47 у складі: Жовтобрюх Дмитро 11Б, Цвєтков Кирило 10Б, Селіхов Михайло 10Б, Лещина Станіслав 10Б, Калашніков Олексій 9Б, посіла ІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних винахідників та раціоналізаторів (листопад, 2017)

Учні ХГ№47 Плетньов Олександр 11Б, Ярема Анатолій 11А , Титаренко Маргарита 11Б у складі команди Шевченківського району посіли ІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних правознавців (листопад, 2017)

Команда Харківської гімназії №47 у складі: Мазур Марина (11А), Ващенко Ольга (11А), Мартим`янов Ден (10А), Марценюк Всеволод (10Б) посіла І місце у Всеукраїнському турнірі юних хіміків (листопад, 2017)

Команда Харківської гімназії №47 у складі: Наумова Марія (11А), Супрун Катерина (10А), Проценко Ірина (10А), Фьоклін Георгій (10А), Оганов Руслан (9А) посіла ІІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних біологів (листопад, 2017).

Кiлькiсть переглядiв: 57