Команда учнів Харківської гімназії №47: Журавський Ілля 11-Б, Рєпін Владислав 11-Б, Петров Борис 11-Б, Тарасенко Вячеслав 11-Б Моря Ярослав 9-А, посіла ІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних винахідників та раціоналізаторів.

Команда учнів Харківської гімназії №47: Тищенко Єлізавета 10-Б, Чернишова Ірина 11-Г, Куліков Арсен 11-Г, Дядичев Олексій 10-Б, Моря Ярослав 9-А, посіла ІІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних фізиків.

Учні Харківської гімназії №47: Моцний Дмитро 11-Г, Наугольний Богдан 11-Г, Аюпова Ельвіра 11-Б, у складі команд м. Харкова та Харківської області посіли ІІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних правознавців.

Команда учнів Харківської гімназії №47: Вигівський Олександр 11-Г, Шипуль Олена 10-А, Богданова Аліна 9-Б, Глущенко Марія 11-Г, Єршова Поліна 11-Г, посіла І місце у Всеукраїнському турнірі юних хіміків.

Команда учнів Харківської гімназії №47: Назаров Антон 11-Г, Меженська Катерина 11-Б, Кузьменко Дарья 10-В, Вертепа Ірина 9-В, Міронова Юлія 9-Г, посіла ІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних біологів.

Переможці ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2012/2013 н.р. серед учнів ЗНЗ Дзержинського району м. Харкова

Шаповалова Євгенія 7 клас ІІІ місце
Аракелян Анастасія 8 клас ІІ місце
Зеленюк Ярослав 9 клас І місце