Вигівський Олександр - переможець Міжнародної олімпіади з хімії (Москва, Росія, золота медаль, 2013), переможець 47 Міжнародної Менделеєвської олімпіади (Ташкент, Узбекістан, золота медаль, 2013).

Переможці IVетапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Хімія

Вигівський Олександр 11-Г І
Середа Альона 8-А ІІІ

Правознавство

Моцний Дмитро 11-Г ІІІ
Якубенко Дар’я 9-Б І

Біологія

Назаров Антон 11-Г ІІ
Кузьменко Дар’я 10-В ІІ
Міронова Юлія 9-Г ІІІ

Інформатика

Асландуков Матвій 8-Б І

Переможці IІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Математика
Шанін Андрій 9-Б ІІ
Асландуков Матвій 8-Б ІІ
Герасимов В'ячеслав 8-Б ІІІ
Кульбашевська Ірина 9-В ІІІ
Географія
Біда Дар’я 11-Б ІІ
Екологія
Стоказ Катерина 10-В ІІІ
Англійська мова
Сізон Юлія 11-А ІІ
Технічна праця
Руденко Денис 10-А І
Хімія
Вигівський Олександр 11-Г І
Богданова Аліна 9-Б ІІ
Середа Альона 8-А І
Муравйов Ігор 7-Б ІІІ
Єршова Поліна 11-Г ІІ
Глущенко Марія 11-Г І
Гребенькова Юлія 10-Б ІІІ
Леонова Анастасія 8-А ІІ
Правознавство
Моцний Дмитро 11-Г І
Зозуліна Віолета 10-В ІІІ
Якубенко Дар’я 9-Б І
Аюпова Ельвіра 11-Б ІІ
Наугольний Богдан 11-Г ІІІ
Біологія
Назаров Антон 11-Г І
Кузьменко Дар’я 10-В І
Міронова Юлія 9-Г І
Андреєва Валерія 8-Б І
Інформатика
Шанін Андрій 9-Б ІІІ
Асландуков Матвій 9-Б ІІ
Жуков Олександр 9-Б ІІ
Карпенко Данило 10-Б ІІІ
Косьмін Данило 10-Б ІІІ
Економіка
Чередник Анастасія 11-В ІІ
Фізична культура
Гребенькова Олександра 11-Б ІІІ

Переможці IІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Трудове навчання
Руденко Денис 10-А І
Парфенюк Катерина 8-А ІІ
Лисенко Богдан 8-Б ІІ
Богров Влад 8-Б ІІІ
Російська мова та література
Борбицька Вікторія 8-А ІІ
Шарапова Кристина 9-В ІІ
Куліш Дарина 10-Б ІІ
Леонова Анастасія 8-А ІІІ
Карпенко Данило 10-Б ІІІ
Математика
Селіхов Михайло 5-Б І
Ємельянова Катерина 5-Б І
Мазур Марина 6-Б І
Фонта Христина 6-Б І
Шаповалова Євгенія 7-Б І
Іванова Ольга 7-Б І
Богданова Аліна 9-Б І
Шанін Андрій 9-Б І
Андрєєва Дар’я 10-Б І
Білоцерковський Владислав 10-Б І
Тарасенко В’ячеслав 11-Б І
Заідан Аліна 6-Б ІІ
Попов Максим 6-Б ІІ
Сліпець Павло 6-Б ІІ
Антонов Костянтин 5-Б ІІ
Шелковой Андрій 7-Б ІІ
Осокіна Марія 7-Б ІІ
Асландуков Матвій 8-Б ІІ
Герасимов В'ячеслав 8-Б ІІ
Савельєв Денис 9-Б ІІ
Кульбашевська Ірина 9-В ІІ
Гребенькова Юлія 10-Б ІІ
Тищенко Єлизавета 10-Б ІІ
Заідан Антон 11-Б ІІ
Кожухов Микита 5-Б ІІІ
Мірошниченко Катерина 5-Б ІІІ
Вараксін Борис 5-Б ІІІ
Дармостук Анастасія 8-Б ІІІ
Бударова Анна 8-Б ІІІ
Маркіна Софія 8-Б ІІІ
Борисенко Максим 8-Б ІІІ
Толоконнікова Аліса 8-Б ІІІ
Фізика
Осокіна Марія 7-Б ІІ
Асландуков Матвей 8-Б ІІ
Карпенко Анастасія 7-Б ІІІ
Смородська Вероніка 7-Б ІІІ
Герасимов В’ячеслав 8-Б ІІІ
Жуков Олександр 9-Б ІІІ
Савельєв Денис 9-Б ІІІ
Тищенко Єлізавета 10-Б ІІІ
Рєпін Владислав 11-Б ІІІ
Географія
Спренне Віра 10-А ІІІ
Тищенко Єлізавета 10-Б ІІ
Біда Дар’я 10-Б ІІІ
Біологія
Назаров Антон 11-Г І
Кузьменко Дар’я 10-В І
Міронова Юлія 9-Г І
Андреєва Валерія 8-Б І
Крючков Артем 8-Б І
Меженська Катерина 11-Б ІІ
Дахнова Діана 11-Г ІІ
Вертепа Ірина 9-В ІІ
Шевченко Влад 11-Г ІІІ
Шевченко Дарья 11-А ІІІ
Середа Альона 8-А ІІІ
Економіка
Чередник Анастасія 11-В І
Загребельна Вероніка 9-Б ІІ
Челембієнко Андрій 10-Б ІІ
Тищенко Єлизавета 10-Б ІІІ
Екологія
Шамес Орина 10-В ІІ
Стоказ Катерина 10-В І
Українська мова та література
Гребенькова Олександра 11-Б І
Леонова Анастасія 8-А ІІ
Печериця Аліна 10-В ІІ
Борбицька Вікторія 8-Б ІІІ
Горішна Марія 9-В ІІІ
Кравченко Юлія 10-Б ІІІ
Гопанчук Катерина 11-Б ІІІ
Нужна Тетяна 11-Б ІІІ
Хімія
Вигівський Олександр 11-Г І
Богданова Аліна 9-Б І
Середа Альона 8-А І
Муравйов Ігор 7-Б І
Єршова Поліна 11-Г ІІ
Глущенко Марія 11-Г ІІ
Гребенькова Юлія 10-Б ІІ
Леонова Анастасія 8-А ІІ
Аркуш Дар’я 7-А ІІ
Моріна Дар’я 11-Б ІІІ
Біда Дар’я 11-Б ІІІ
Шевченко Влад 11-Г ІІІ
Шипуль Олена 10-А ІІІ
Міронова-Кописова Ольга 10-Б ІІІ
Міронова Юлія 9-Г ІІІ
Калініченко Антон 8-Б ІІІ
Толоконнікова Аліса 8-Б ІІІ
Петренко Антон 8-Б ІІІ
Осокіна Марія 7-Б ІІІ
Пелих Ігор 7-Б ІІІ
Луценко Артем 7-Б ІІІ
Іванова Ольга 7-Б ІІІ
Історія
Безрученко Олександр 8-А ІІ
Болдова Світлана 8-Б ІІ
Микитюк Андрій 8-Б ІІ
Лещук Ірина 11-А ІІІ
Кулещов Данило 10-Б ІІІ
Кулешова Марія 10-Б ІІІ
Дядічев Олексій 10-Б ІІІ
Інформаційні технології
Борбицька Вікторія 8-Б ІІ
Сербіна Дар’я 10-Б ІІ
Валковой Владислав 11-Г ІІ
Павлов Михайло 10-Б ІІІ
Мисочка Оксана 11-А ІІІ
Правознавство
Моцний Дмитро 11-Г І
Кулешова Марія 10-Б І
Зозуліна Віолета 10-В І
Якубенко Дар’я 9-Б І
Аюпова Ельвіра 11-Б ІІ
Наугольний Богдан 11-Г ІІ
Кущева Дар’я 9-А ІІ
Психологія та педагогіка
Мисочка Оксана 11-А І
Титаренко Маргарита 11-Б ІІІ
Фізична культура
Штапура Олександр 10-В І
Сазанов Максим 10-В ІІІ
Огарко Поліна 10-В І
Гребенькова Олександра 11-Б І
Інформатика
Шанін Андрій 9-Б І
Коваленко Олександр 10-А І
Асландуков Матвій 9-Б І
Богданова Аліна 9-Б І
Жуков Олександр 9-Б ІІ
Карпенко Данило 10-Б ІІІ
Косьмін Данило 10-Б ІІІ
Англійська мова
Сізон Юлія 11-А І
Беспальченко Ксенія 10-А ІІ
Кiлькiсть переглядiв: 15