Переможці ІV (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Предмет ПІБ учня Клас Місце
Хімія Мазур Марина 10-А ІІІ
Ващенко Ольга 10-А ІІ
Марценюк Всеволод 9-Б ІІІ
Осокіна Марія 11-Б ІІІ
Мартим’янов Ден 9-А ІІІ
Біологія Наумова Марія 10-А ІІ
Правознавство Плетньов Олександр 10-Б ІІ

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Предмет ПІБ учня Клас Місце
Трудове навчання Лепьошкін Артем 9-В ІІ
Історія Потрашков Дмитро 8-В ІІІ
Плетньов Олександр 10-Б ІІІ
Ярема Анатолій 10-Б ІІІ
Рябушев Нікіта 11-А ІІ
Англійська мова Зінченко Катерина 10-Б ІІІ
Німецька мова Шенгер Анастасія 10-Б ІІІ
Фізика Калашніков Олексій 8-Б ІІІ
Гончар Іван 11-Б ІІІ
Ялдин Ярослав 8-А ІІІ
Хімія Мазур Марина 10-А І
Ващенко Ольга 10-А І
Марценюк Всеволод 9-Б І
Осокіна Марія 11-Б ІІ
Кулєшов Іван 8-Б ІІ
Мартим’янов Ден 9-А ІІ
Економіка Балака Богдан 9-Б ІІІ
Біологія Шаповалова Євгенія 11-Б ІІ
Наумова Марія 10-А І
Горбенко Вікторія 10-А ІІ
Оганов Руслан 8-А І
Інформатика Кириченко Олег 11-Б ІІ
Гончар Іван 11-Б І
Матвєєв Олександр 10-Б ІІІ
Жовтобрюх Дмитро 10-Б ІІІ
Екологія Голобородько Ірина 11-В ІІ
Наумова Марія 10-А ІІІ
Географія Степченко Анна 10-Б ІІІ
Інформаційні технології Каліна Олександра 10-Б ІІ
Правознавство Плетньов Олександр 10-Б І
Титаренко Маргарита 10-Б І
Ярема Анатолій 10-А ІІ

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Предмет ПІБ учня Клас Місце
Трудове навчання Жорняк Марія 9-В І
П’янков Кирило 10-Б І
Лепьошкін Артем 9-А І
Проценко Ірина 9-В ІІ
Абовян Анна 9-В ІІ
Супрун Катерина 9-В ІІ
Кожухов Микита 9-А ІІ
Репін Максим 9-Б ІІ
Андрущенко Микола 11-Б ІІ
Шаповал Павло 11-Б ІІ
Шаповал Артем 9-А ІІІ
Географія Степченко Анна 10-Б I
Набойщиков Богдан 8-Б ІІ
Черкасова Аліса 8-А ІІ
Альохіна Олександра 10-Б II
Гордієнко Єгор 10-Б II
Абовян Анна 9-В ІІІ
Мединська Єсенія 9-А ІІІ
Колмик Дарина 9-В ІІІ
Радюков В’ячеслав 9-А ІІІ
Щербакова Анна 10-Б III
Масаликін Дмитро 10-Б III
Екологія Наумова Марія 10-А І
Голобородько Ірина 11-В І
Математика Красовський Олег 5-Б II
Дармостук Дмитро 6-Б II
Віторт Вадим 7-Г II
Калина Олександра 10-Б II
Шелковой Андрій 11-Б II
Гончар Іван 11-Б II
Осокіна Марія 11-Б II
Кіріченко Олег 11-Б II
Каспрук Данил 5-Б III
Любота Роман 5-Б III
Шевчук Никита 5-Б III
Ямпольський Олександр 6-Б III
Бурма Ігор 7-Г III
Нейчева Марія 7-А III
Коротун Дмитро 7-В III
Максимов Володимир 7-В III
Ошега Анастасія 7-Б III
Ялдін Ярослав 8-А III
Кулєшов Іван 8-Б III
Роменський Олександр 8-Б III
Марценюк Всеволод 9-Б III
Селіхов Михайло 9-Б III
Ємельянова Катерина 10-Б III
Рибалко Анастасія 10-Б III
П'янков Кірілл 10-Б III
Іванова Ольга 11-Б III
Шаповалова Євгенія 11-Б III
Історія Потрашков Дмитро 8-В І
Роменський Олександр 8-Б І
Мартим'янов Ден 9-А І
Плетньов Олександр 10-Б І
Ярема Анатолій 10-Б І
Рябушев Нікіта 11-А І
Кулемичев Степан 8-Б ІІ
Широкий Олександр 8-Б ІІ
Мороз Владислав 9-А ІІ
Копернак Єлизавета 9-В ІІ
Титаренко Маргарита 10-Б ІІ
Алексеєв Микита 10-Б ІІ
Білоусова Анастасія 11-А ІІ
Українська мова та література Ільяшенко Дар’я 8-Б ІІІ
Ніколенко Катерина 9-Б ІІІ
Горбенко Вікторія 10-А ІІІ
Степченко Анна 10-Б ІІІ
Аркуш Дар’я 11-А ІІІ
Англійська мова Кутоманов Олександр 7-А І
Зінченко Катерина 10-Б І
Перцев Костянтин 8-А ІІ
Перцева Галина 8-А ІІ
Марценюк Ілля 9-Б ІІ
Іваніга Дарина 8-Б ІІІ
Андрєєв Данил 9-Б ІІІ
Харченко Влада 9-Б ІІІ
Вракина Карина 10-Б ІІІ
Титаренко Маргарита 10-Б ІІІ
Іванова Ольга 11-Б ІІІ
Німецька мова Каплун Валерія 8-Б І
Ботич Юлія 8-В ІІ
Алексєєв Микита 10-Б ІІ
Шенгер Анастасія 10-Б ІІ
Фізика Віторт Вадим 7-Г І
Селіхов Михайло 9-Б І
Жовтобрюх Дмитро 10-Б І
Калашніков Олексій 8-Б ІІ
Гончар Іван 11-Б ІІ
Ялдин Ярослав 8-А ІІ
Босенко Олексій 7-Г ІІІ
Роменський Олександр 8-Б ІІІ
Кириченко Олег 11-Б ІІІ
Шаповал Павло 11-Б ІІІ
Хімія Осокіна Марія 11-Б І
Мазур Марина 10-А І
Ващенко Ольга 10-А І
Марценюк Всеволод 9-Б І
Кулєшов Іван 8-Б І
Максимов Володимир 7-В І
Муравйов Ігор 11-Б ІІ
Мартим’янов Ден 9-А ІІ
Роменський Олександр 8-Б ІІ
Осьмачко Микита 8-Б ІІ
Ялдін Ярослав 8-А ІІ
Харченко Владислава 8-Б ІІ
Рабик Владислав 7-В ІІ
Донецький Тарас 7-В ІІ
Матвєєв Артем 7-Б ІІ
Голощапов Єгор 7-В ІІ
Дьолог Софія 7-Г ІІ
Оганов Руслан 8-А ІІІ
Мілений Іван 7-Г ІІІ
Бойко Олексій 7-Б ІІІ
Гуляєв Єгор 7-Г ІІІ
Саліба Софія 7-Г ІІІ
Копернак Ян 7-Г ІІІ
Інформатика Кириченко Олег 11-Б І
Гончар Іван 11-Б ІІ
Матвєєв Олександр 10-Б ІІ
Алексеєв Микита 10-Б ІІ
Жовтобрюх Дмитро 10-Б ІІ
Лоточук Олексій 10-Б ІІ
Грінєвич Вячеслав 9-Б ІІ
Шелковой Андрій 11-Б ІІІ
Русаков Віктор 11-В ІІІ
Балака Богдан 9-Б ІІІ
Даниленко Олексій 9-Б ІІІ
Ялдін Ярослав 8-А ІІІ
Віторт Вадим 7-Г ІІІ
Кіріченко Данило 7-Г ІІІ
Економіка Балака Богдан 9-Б ІІ
Сорокіна Вікторія 11-А ІІІ
Орлов Герман 10-Б ІІІ
Інформаційні технології Калина Олександра 10-Б І
Кулібаба Олександр 11-Б ІІ
Фомін Єгор 9-Б ІІІ
Шаповал Антон 9-Б ІІІ
Заворуєва Юлія 10-Б ІІІ
Борисенко Владислав 10-Б ІІІ
Біологія Оганов Руслан 8-А І
Наумова Марія 10-А І
Горбенко Вікторія 10-А І
Шаповалова Євгенія 11-Б І
Супрун Катерина 9-В ІІ
Резуненко Софія 9-А ІІ
Фьоклін Георгій 9-А ІІ
Широкий Олександр 8-Б ІІІ
Серветнік Аліна 8-А ІІІ
Лебідь Наталія 8-А ІІІ
Проценко Ірина 9-В ІІІ
Альохіна Олександра 10-А ІІІ
Голобородько Ірина 11-В ІІІ
Астрономія Дармостук Ксенія 10-А ІІI
Андрущенко Микола 11-Б ІІ
Усік Дмитро 11-В ІІ
Шаповал Павло 11-Б ІІ
Сащук Данило 10-А ІІІ
Ходирев Єгор 10-А ІІІ
Русаков Віктор 11-В ІІІ
Сичова Дар’я 11-В ІІІ
Правознавство Титаренко Маргарита 10-Б І
Плетньов Олександр 10-Б І
Радюков В'ячеслав 9-А І
Бурцев Ілля 9-А ІІ
Марценюк Всеволод 9-Б ІІ
Колотило Владислава 10-А ІІ
Волченкова Анна 10-А ІІ
Ярема Анатолій 10-А ІІ
Грушко Орина 11-В ІІІ
Кiлькiсть переглядiв: 48