Переможці ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

ПРЕДМЕТ ПІБ Клас Місце
Хімія Муравйов Ігор 9-Б 2
Мазур Марина 8-А 2
Осокіна Марія 9-Б 3
Середа Альона 10-А 3
Біологія Міронова Юлія 11-А 2
Пещикова Катерина 10-А 3
Горбенко Вікторія 8-Б 3
Інформатика Асландуков Матвій 10-Б 1
Шанін Андрій 11-Б 3
Інформаційні технології Сакович Ілля 10-А 3
Правознавство Якубенко Дар`я 11-Б 3

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

ПРЕДМЕТ ПІБ Клас Місце
Українська мова та література Борбицька Вікторія 10-Б 3
Математика Асландуков Матвій 10-Б 3
Герасимов В'ячеслав 10-Б 3
Екологія Міронова Юлія 11-А 2
Фізика Асландуков Матвій 10-Б 3
Англійська мова Борбицька Вікторія 10-Б 2
Хімія Осокіна Марія 9-Б 1
Рябушев Микита 9-А 3
Середа Альона 10-А 1
Муравйов Ігор 9-Б 1
Мазур Марина 8-А 1
Борченко Марія 8-Б 3
Леонова Анастасія 10-А 3
Правознавство Болдова Світлана 10-Б 1
Якубенко Дар’я 11-Б 2
Інформаційні технології Сакович Ілля 10-А 1
Біологія Вертепа Ірина 11-А 3
Пещикова Катерина 10-А 1
Міронова Юлія 11-А 1
Андреєва Валерія 10-Б 1
Русаков Віктор 9-В 2
Горбенко Вікторія 8-Б 1
Інформатика Шанін Андрій 11-Б 1
Асландуков Матвій 10-Б 1
Жуков Олександр 11-Б 3
Богданова Аліна 11-Б 2
Герасимов В’ячеслав 10-Б 3
Федоренко Олексій 11-В 3
Історія Болдова Світлана 10-Б 2
Плетньов Олександр 8-Б 3
Астрономія Герасимов В’ячеслав 10-Б 3
Дармостук Анастасія 10-Б 3
Географія Мазур Марина 8-А 2
Кущева Дар’я 11-В 3

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Предмет ПІБ учня Клас Місце
Математика Іванова Ольга 9 1
Асландуков Матвій 10 1
Герасимов В'ячеслав 10 1
Шанін Андрій 11 1
Богданова Аліна 11 1
Калашников Олексій 6 2
Роменський Олександр 6 2
Скорик Ілля 6 2
Мазур Марина 8 2
Степченко Анна 8 2
Вараксін Борис 7 2
Алейник Дмитро 7 2
Селіхов Михайло 7 2
Осокіна Марія 9 2
Шаповалова Євгенія 9 2
Андрєєв Данило 6 3
Кулєшов Іван 6 3
Серветник Аліна 6 3
Ялдін Ярослав 6 3
Марценюк Всеволод 7 3
Рибалко Анастасія 8 3
Ємельянова Катерина 8 3
Калина Олександра 8 3
Кіріченко Олег 9 3
Шелковой Андрій 9 3
Борисенко Максим 10 3
Кульбашевська Ірина 11 3
Географія Найдьонов Євген 10 3
Кущова Дар`я 11 1
Мазур Марина 8 1
Фізика Асландуков Матвій 10 2
Кириченко Олег 10 1
Вараксін Борис 7 2
Селіхов Михайло 7 3
Павлов Богдан 8 3
Жовтобрюх Дмитро 8 3
Герасимов В’ячеслав 10 3
Цветков Кирило 7 3
Бочаров Гліб 8 3
Рєпін Денис 11 3
Жуков Олександр 11 3
Українська мова та література Борбицька Вікторія 10 1
Білоусова Анастасія 9 3
Шарапова Кристина 11 3
Історія Плетньов Олександр 8 1
Болдова Світлана 10 1
Ярема Анатолій 8 2
Назаренко Олексій 8 2
Микитюк Андрій 10 2
Кущева Дар’я 11 3
Горбачова Аліна 11 3
Шарапова Кристина 11 3
Безрученко Олександр 10 3
Білоусова Анастасія 9 3
Економіка Загребельна Вероніка 11 1
Даніелян Левон 9 1
АбовянЛіана 9 3
Хімія Марценюк Всеволод 7 1
Супрун Катерина 7 1
Мазур Марина 8 1
Борченко Марія 8 1
Осокіна Марія 9 1
Муравйов Ігор 9 1
Середа Альона 10 1
Гур`єва Єлизавета 7 2
Фьоклін Георгій 7 2
Мартим’янов Ден 7 2
Фонта Кристина 8 2
Рябушев Микита 9 2
Леонова Анастасія 10 2
Мороз Владислав 7 3
Мезін Єгор 7 3
Олійник Ян 7 3
Колмик Дарина 7 3
Копернак Єлизавета 7 3
Аркуш Дар`я 9 3
Луценко Артем 9 3
Англійська мова Зінченко Катерина 8 2
Борбицька Вікторія 10 2
Вракіна Каріна 8 3
Якубенко Дар’я 11 3
Біологія Міронова Юлія 11 1
Андрєєва Валерія 10 1
Пещикова Катерина 10 1
Горбенко Вікторія 8 1
Русаков Віктор 9 1
Шаповалова Євгенія 9 2
Вертепа Ірина 11 2
Шуляк Катерина 10 3
Крючков Артем 10 3
Корнєєва Анастасія 8 3
Меженська Галина 8 3
Наумова Марія 8 2
Носа Марія 9 3
Абовян Ліана 9 3
Правознавство Болдова Світлана 10 1
Якубенко Дар’я 11 1
Кущева Марія 9 3
Грушко Орина 9 3
Кийко Олег 10 3
Виговський Данило 10 3
Інформатика Богданова Аліна 11 1
Шанін Андрій 11 1
Асландуков Матвій 10 1
Федоренко Олексій 11 2
Герасимов Вячеслав 10 3
Кириченко Олег 9 3
Зюбін Іван 9 3
Шелковой Андрій 9 3
Екологія Міронова Юлія 11 1
Андрєєва Валерія 10 1
Астрономія Герасимов Вячеслав 10 2
Дармостук Анастасія 10 2
Жуков Олександр 11 3
Кiлькiсть переглядiв: 13