Переможці ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

ПредметПІБ учняКласМісце
БиологіяКузьменко Дар’я11-В1
Міронова Юлія10-А2
ХіміяСереда Альона10-А2
Муравйов Ігор8-Б2
Осокіна Марія8-Б3
ІнформатикаАсландуков Матвій9-Б1
Шанін Андрій10-Б2
ПравознавствоЯкубенко Дар’я10-Б3

Переможці ІIІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

ПредметПІБ учняКласМісце
БиологіяМіронова Юлія10-А1
Кузьменко Дар’я11-В1
Андрєєва Валерія9-Б2
Русаков Віктор8-В2
Вертепа Ірина10-А3
МатематикаАсландуков Матвій9-Б2
Герасимов В'ячеслав9-Б3
Шанін Андрій10-Б3
ІсторіяБолдова Світлана9-Б1
Російська мова та літератураОсокіна Марія8-А2
Шарапова Кристина10-В2
Технічна працяРуденко Денис11-А1
ЕкономікаЗагребельна Вероніка10-А3
Шаліков Сергій11-А3
ХіміяШипуль Олена11-А1
Середа Альона10-А1
Муравйов Ігор8-Б1
Гребенькова Юлія11-Б2
Богданова Аліна10-Б2
Леонова Анастасія10-А2
Осокіна Марія8-Б2
Мазур Марина7-А3
ІнформатикаАсландуков Матвій9-Б1
Жуков Олександр10-Б2
Шанін Андрій10-Б2
Федоренко Олексій10-В3
Карпенко Даніїл11-Б3
Коваленко Олександр11-А3
Косьмін Данило11-Б3
Герасимов В’ячеслав9-Б3
ПравознавствоЯкубенко Дар’я10-Б1
Болдова Світлана9-Б2
ЕкологіяМіронова Юлія10-А3
Англійська моваБорбицька Вікторія9-Б2
Інформаційні технологіїСакович Ілля9-А1

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Предмет ПІБ учня Клас Місце
Биология Андрєєва Валерія 9-Б 1
Вертепа Ірина 10-А 1
Міронова Юлія 10-А 1
Кузьменко Дар’я 11-В 1
Русаков Віктор 8-В 2
Шаповалова Євгенія 8-А 2
Носа Марія 8-В 3
Математика Селіхов Михайло 6-Б 1
Мазур Марина 6-А 1
Марценюк Всеволод 6-Б 1
Рибалко Анастасія 7-Б 1
Шелковой Андрій 8-А 1
Асландуков Матвій 9-Б 1
Герасимов В'ячеслав 9-Б 1
Шанін Андрій 10-Б 1
Савельєв Денис 10-Б 1
Богданова Аліна 10-Б 1
Кульбашевська Ірина 10-В 1
Андрєєва Дар’я 11-Б 1
Гребенькова Юлія 11-Б 1
Білоцерковський Владислав 11-Б 1
Вараксін Борис 6-Б 2
Зінченко Катерина 6-Б 2
Фонта Крістіна 7-Б 2
Ємельянова Катерина 7-Б 2
Калина Олександра 7-Б 2
Осокіна Марія 8-А 2
Борисенко Максим 9-Б 2
Андрєєв Данило 5-Б 3
Кулєшов Іван 5-Б 3
Ялдін Ярослав 5-А 3
Бородін Микита 6-Б 3
Заідан Аліна 6-Б 3
Кіріченко Олег 8-А 3
Шаповалова Євгенія 8-А 3
Історія Безрученко Ол-р 9-А 1
Болдова Світлана 9-Б 1
Кулєшова Марія 11-Б 2
Микитюк Андрій 9-А 2
Мацак Влад 8-Б 2
Кулєшов Данило 11-Б 3
Дядичев Олексій 11-Б 3
Рудич Сергій 8-Б 3
Російська мова та література Осокіна Марія 8-А 1
Шарапова Кристина 10-В 2
Горюк Ярина 8-А 3
Технічна праця Руденко Денис 11-А 1
Андрущенко Микола 8-Б 2
Карпенко Данило 11-Б 2
Потапов Георгій 9-Б 3
Обслуговуюча праця Парфенюк Катерина 9-А 3
Українська мова та література Мехрабі Дарія 8-В 3
Борбицька Вікторія 9-Б 3
Шарапова Кристина 10-В 3
Кравченко Юлія 11-Б 2
Печериця Аліна 11-В 3
Фізична культура та спорт Сазанов Максим 11-В 1
Огарко Поліна 11-В 3
Гопта Владислав 10-В 1
Люмінарський Артем 10-В 2
Шеховцова Анна 10-А 1
Економіка Загребельна Вероніка 10-А 1
Чала Поліна 11-А 2
Шаліков Сергій 11-А 1
Німецька мова Кириченко Олег 8-Б 2
Хімія Шипуль Олена 11-А 2
Гребенькова Юлія 11-Б 2
Богданова Аліна 10-Б 1
Середа Альона 10-А 1
Леонова Анастасія 10-А 2
Толоконнікова Аліса 10-Б 2
Муравйов Ігор 8-Б 1
Аркуш Дар’я 8-А 3
Іванова Ольга 8-Б 2
Осокіна Марія 8-Б 2
Рябушев Микита 8-А 3
Луценко Артем 8-Б 3
Жовтобрюх Дмитро 7-Б 2
Мазур Марина 7-А 1
П’янков Кирило 7-В 3
Борзило Дмитро 11-А 3
Орлов Герман 7-А 3
Інформатика Асландуков Матвій 9-Б 1
Герасимов В’ячеслав 9-Б 1
Богданова Аліна 10-Б 2
Жуков Олександр 10-Б 1
Шанін Андрій 10-Б 3
Федоренко Олексій 10-В 3
Карпенко Даніїл 11-Б 2
Коваленко Олександр 11-А 1
Косьмін Данило 11-Б 2
Правознавство Болдова Світлана 9-Б 1
Зозуліна Віолета 11-В 1
Якубенко Дар’я 10-Б 1
Петренко Антон 9-Б 2
Кущева Дар’я 10-А 3
Крючков Артем 9-Б 3
Калініченко Антон 9-Б 3
Екологія Міронова Юлія Андрєєва Валерія 10-А 9-Б 1 1
Стоказ Катерина 11-В 2
Англійська мова Борбицька Вікторія 9-Б 1
Рудіч Сергій 8-Б 3
Якубенко Дар’я 10-Б 3
Психологія та педагогіка Полтавська Дар’я 10-Б 2
Ушакова Ангеліна 10-Б 3
Астрономія Руденко Денис 11-А 3
Білоцерківський Владислав 11-Б 3
Герасимов В’ячеслав 9-Б 3
Інформаційні технології Сакович Ілля 9-А 1
Борисенко Максим 9-Б 2
Моря Ярослав 10-Б 3
Сербіна Дар’я 11-Б 1
Фізика Жуков Олександр 10-Б 2
Асландуков Матвій 9-Б 2
Смородська Вероніка 8-А 3
Кiлькiсть переглядiв: 15