Переможці ІІІ (Всеукраїнського) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
№з/п ПІБ учня Клас Секція Місце
1 Наумова Марія 11А Лісознавство
2 Оганов Руслан Селекція та генетика
3 Марценюк Всеволод 10Б Математика IІІ
4 Матушанська Олена 11Б Журналістика IІІ
5 Проценко Ірина 10Б Охорона довкілля та раціональне природокористування IІІ

Переможці ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

№з/п ПІБ учня Клас Секція Місце
1. Щербакова Анна 11Б Гідрологія I
2. Марценюк Всеволод 10Б Математика I
3. Ємельянова Катерина 11Б Математичне моделювання I
4. Кононенко Михайло Мікроекономіка та макроекономіка I
5. П’янков Кирило 11Б Економічна теорія та історія економічної думки I
6. Вракіна Карина 11А Фольклористика I
7. Плетньов Олександр 11Б Історичне краєзнавство I
8. Матушанська Олена 11Б Журналістика I
9. Проценко Ірина 10Б Охорона довкілля та раціональне природокористування I
10. Наумова Марія 11А Лісознавство I
11. Оганов Руслан Селекція та генетика I
12. Роменський Олександр 10Б Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка I
13. Шаповал Антон 10Б Експериментальна фізика I
14. Лоточук Олексій 11Б Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми II
15. Мединська Єсенія 10А Гідрологія II
16. Радюков В’ячеслав 10А Фізична географія та ландшафтознавство II
17. Абовян Ганна 10Б Фізична географія та ландшафтознавство II
18. Калашніков Олексій Науково-технічна творчість та винахідництво II
19. Половко Кирило Астрономія та астрофізика II
20. Матвєєв Олександр 11Б Технології програмування III
21. Марценюк Ілля Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми III
22. Кончицька Софія Фізична географія та ландшафтознавство III
23. Колмик Дарина 10А Кліматологія та метеорологія III
24. Рибалко Анастасія 11Б Прикладна математика III
25. Балака Богдан 10Б Мікроекономіка та макроекономіка III
26. Алейнік Дмитро 10Б Мікроекономіка та макроекономіка III
27. Харченко Влада Ділова українська мова III
28. Сагайдак Дар’я 10А Англійська мова III
29. Борченко Марія 11Б Психологія III
30. Селіхов Михайло 10Б Науково-технічна творчість та винахідництво III
31. Каплун Валерія Філософія III

Переможці І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

ПІБ УЧНЯ КЛАС МІСЦЕ
Матвєєв Олександр 11Б I
Плетньов Олександр 11Б I
Рибалко Анастасія 11Б I
Ємельянова Катерина 11Б I
Вракіна Карина 11А I
Ярема Анатолій 11А I
Сагайдак Дар’я 10Б I
Марценюк Всеволод 10Б I
Копернак Єлизавета 10Б I
Проценко Ірина 10А I
Егорова Сніжана I
Федоришин В’ячеслав I
Андрєєв Данило I
Марценюк Ілля I
Нетипа Микита I
Харченко Влада I
Набойщиков Богдан I
Калашніков Олексій I
Скорик Ілля Сергійович I
Кононенко Михайло I
Іваніга Дарина I
Карабут Анна II
Кончицька Софія I
Кiлькiсть переглядiв: 177