Переможці ІІІ (Всеукраїнського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

№з/п Прізвище учня Клас Секція Місце
1 Наумова Марія 11А лісознавство 1
2 Марценюк Всеволод математика 3

Переможці ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

№з/п Прізвище учня Клас Секція Місце
1 Кульпінова Вікторія 10Б фольклористика 1
2 Міхрабі Дар’я 11В філософія 1
3 Носа Марія 11В географія та ландшафтознавство 1
4 Альохіна Олександра 10А клімат та метеор. 1
5 Колмик Дарина кліматологія та метеорологія 1
6 Роменський Олександр науково-технічна творчість та винахідництво 1
7 Наумова Марія 11А лісознавство 1
8 Кириченко Олег 11Б мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми 1
9 Рибалко Анастасія 10Б прикладна математика 1
10 Ємельянова Катерина 10Б математичне моделювання 1
11 Марценюк Всеволод математика 1
12 Матушанська Олена 10Б журналістика 2
13 Рябушев Нікіта 11А історичне краєзнавство 2
14 Родюков В’ячеслав географія та ландшафтознавство 2
15 Жовтобрюх Дмитро 10Б винахідництво 2
16 Лещина Станислав винахідництво 2
17 Дорошенко Валерія 11Б експериментальна фізика 2
18 Шаповал Антон експериментальна фізика 2
19 П’янков Кирило 10Б економічна теорія та історія економічної думки 2
20 Алексєєв Микита 10Б комп’ютерні системи та мережі 2
21 Сліпець Павло економічна теорія та історія економічної думки 2
22 Титаренко Маргарита 10Б правознавство 3
23 Ярема Анатолій 10А правознавство 3
24 Танцерова Анна 10А зарубіжна література 3
25 Бородін Микита винахідництво 3
26 Абовян Ліана 11В аерофізика та космічні дослідження 3
27 Самійленко Вікторія авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка 3
28 Борченко Марія 10Б психологія 3
29 Лоточук Олексій 10Б інтернет-технології та WEB дизайн 3
30 Муравйов Ігор 11Б технології програмування 3
31 Алейник Дмитро мікроекономіка та макроекономіка 3
32 Балака Богдан мікро та макроекономіка 3

Переможці І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

№ з/пПІБ учняКласСекціяМісце
1.Титаренко Маргарита10Бправознавство1
2.Кульпінова Вікторія10Бфольклористика1
3.Рябушев Нікіта11Аісторичне краєзнавство1
4.Альохіна Олександра10Агідрологія1
5.Колмик Даринакліматологія та метеорологія1
6.Мединська Єсеніягідрологія1
7.Радюков В’ячеславгеографія та ландшафтознавство1
8.Щербакова Анна10Бгідрологія1
9.Жовтобрюх Дмитро10Бнауково-технічна творчість та винахідництво1
10.Борченко Марія10Бпсихологія1
11.Ємельянова Катерина10Бматематичне моделювання1
12.Рибалко Анастасія10Бприкладна математика1
13.Марценюк Всеволод11Бматематика1
14.Матвєєв Олександртехнології програмування1
15.Грінєвич В’ячеслав10Бтехнології програмування1
16.Кириченко Олег10Бмультимедійні системи, навчальні та ігрові програми1
17.Мірошниченко Катеринамікроекономіка та макроекономіка1
18.Алейник Дмитромікроекономіка та макроекономіка1
19.Яресько Андрійекономічна теорія та історія економічної думки1
20.Коваленко Аннаанглійська мова1
21.Сагайдак Дар’яанглійська мова1
22.Каплун Валеріяісторичне краєзнавство1
23.Абовян Аннагідрологія2
24.Азізова Дар’яекономічна теорія та історія економічної думки2
25.Сіроко Олександраукраїнська мова3
Кiлькiсть переглядiв: 45