Переможці ІІІ (Всеукраїнського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

ПІБ КЛАС СЕКЦІЯ МІСЦЕ
Пещикова Катерина 11АлісознавствоІ

Переможці ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

ПІБ КЛАС СЕКЦІЯ МІСЦЕ
Носа Марія 10В географія та ландшафтознавство II
Матвєєва Ганна 11В географія та ландшафтознавство III
Мединська Єсенія гідрологія II
Сорокіна Вікторія 10А гідрологія I
П’янков Кирило економічна теорія та історія економічної думки III
Аракелян Євгенія 11Б мікро та макроекономіка III
Герасимов Вячеслав 11Б математика I
Рибалко Анастасія прикладна математика II
Ємельянова Катерина математичне моделювання III
Шелковой Андрій 10Б технології програмування III
Кириченко Олег 10Б мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми II
Андрющенко Микола 10Б машинобудування III
Леонова Анастасія 11А хімія II
Парфенюк Катерина 11А науково-технічна творчість та винахідництво III
Якушев Єгор 11Б технологічні процеси та перспективні технології III
Селіхов Гліб 11Б науково-технічна творчість та винахідництво I
Жовтобрюх Дмитро науково-технічна творчість та винахідництво I
Ярема Анатолій історія України III
Міхрабі Дарія 10В філософія II
Плетньов Олександр всесвітня історія III
Москальов Роман 10Б журналістика II
Грушко Орина 10В фольклористика III
Іванова Ольга 10Б англійська мова II
Болдова Світлана 11Б правознавство II
Пещикова Катерина 11А лісознавство I
Абовян Ліана 10В астрономія II

Переможці І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

ПІБ учня Клас Секція Місце
Болдова Світлана 11Б правознавство 1
Осипенко Роман археологія 1
Безрученко Олександр 11А історія України 1
Ярема Олександр історія України 1
Абовян Ганна географія та ландшафтознавство 3
Головко Саша 10А географія та ландшафтознавство 3
Колмик Дарина кліматологія та метеорологія 1
Мединська Єсенія гідрологія 1
Борченко Марія психологія 3
Ємельянова Катерина математика 1
Рибалко Анастасія прикладна математика 1
Герасимов В’ячеслав 11Б математика 1
Берковський Денис 10Б Internet-технології та WEB дизайн 3
Лоточук Олексій мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми 3
Матвєєв Олександр технології програмування 1
Шелковой Андрій 10Б технології програмування 1
Кириченко Олег 10Б мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми 1
Алексєєв Микита Internet-технології та WEB дизайн 2
Селіхов Гліб 11Б науково-технічна творчість та винахідництво 1
Карпенко Анастасія 10Б інноваційний менеджмент та логістичні процеси 1
Кочкіна Анастасія 11В мікроекономіка та макроекономіка 2
Чібісов Дмитро економічна теорія та історія економічної думки 1
Нейчев Даніїл 10А інноваційний менеджмент та логістичні процеси 1
Різник Михайло 11В англійська мова 3
Іванова Ольга 10Б англійська мова 1
Попов Максим німецька мова 3
Грушко Орина 10В фольклористика 1
Кiлькiсть переглядiв: 67