Переможці ІІІ (Всеукраїнського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

ПІБ учняКласСекціяМісце
Кузьменко Дар`я11-В лісознавствоІ
Прасолова Вероніка11-А соціологія III
Шипуль Олена 11-А хімія III
Спренне Віра 11-Агеографічне краєзнавство III
Кравченко Юлія 11-Б фольклористика III

Переможці ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

ПІБ учняКласСекціяМісце
Кравченко Юлія11-Б фольклористикаІ
Прасолова Вероніка 11-Асоціологія I
Спренне Віра 11-А географічне краєзнавство І
Міронова Юлія 10-А загальна біологія I
Кузьменко Дар’я 11-В лісознавство I
Шипуль Олена 11-А хімія I
Кулєшова Марія 11-Б історичне краєзнавство I
Гребенькова Юлія 11-Б хімія II
Гребенькова Юлія 11-Б охорона довкілля та раціональне природокористування II
Огарко Поліна 11-В ветеринарія та зоотехніка II
Вертепа Ірина 10-Аохорона довкілля та раціональне природокористування II
Зозуліна Віолетта 11-В правознавство II
Ващенко Анастасія 11-А літературна творчість III
Прасолова Вероніка 11-А англійська мова III
Кущова Дар’я 10-В історія України III
Добронос Діана 11-В всесвітня історія III
Стоказ Катерина 11-Вмедицина III
Щербакова Анна 11-В психологія III
Рапопорт Валерія 10-Б психологія III
Шаліков Сергій 11-А економічна теорія та історія економічної думки II
Голинський Гліб 10-А мікроекономіка та макроекономіка III
Богданова Аліна 10-Б м/м системи, навчальні та ігрові програми І
Косьмін Данило 11-Б інтернет-технології та веб дизайн І
Герасимов Вячеслав 9-Б екологічно безпечні технології та ресурсозбереження І
Герасимов Вячеслав 9-Б науково-технічна творчість та винахідництво ІІ
Карпенко Данило 11-Б інтернет-технології та веб дизайн ІІ
Жуков Олександр 10-Б безпека телекомунікаційних систем ІІ
Моря Ярослав 10-Б науково-технічна творчість та винахідництво І
Cоловйов Олексій 11-Бекспериментальна фізика ІІ
Савельєв Денис 10-Бматематика ІІ
Пархоменко Євген 10-Вгеографія та ландшафтознавство ІІІ
Кiлькiсть переглядiв: 52